Chci vidat i knihu

Pomozte mi k tištené verzi

Je Vás čím dál víc, ale nebojte, nejste na to samy (i ?) ! 
Ano, mohla bych z internetu stáhnout grafy, co se znásilnění za poslední dobu týče, ale zaprvé by to nebylo úplně ono a za druhé si to kdekoliv  a kdokoli může najít. Chvíli jsem nad tím uvažovala  a dala jsem dohromady 13 největších mýtů o znásilnění, které mě přímo zvedají ze židle. 
Mohla bych si vymýšlet příběhy žen, kterým bylo ublíženo a ve výsledku bych možná i zjistila, že jsem si vlastně tak úplně vymýšlet nemusela, protože by to mohla být i pravda. 
,,Nejlepší"příběhy píše sám život
A proto bych Vás chtěla poprosit k přispění Vašich životních zkušeností, právě na toto bolestivé téma. Předem bych chtěla upozornit, že nikoho do ničeho nenutím, a pokud už se rozhodnete přispět svým příběhem, který, s Vašim laskavým svolením, zveřejním v zamýšlené tištěné publikaci. (pokud se mi ji podaří vydat :) )
Chtěla bych Vás upozornit na to, že anonymita je pro mě (v rámci tohoto citlivého tématu) naprosto samozřejmá, takže pro mě pochopitelně není problém změnit místo činu, jména , apod.
Jde mi pouze o to, upozornit na to, že , jak už moje heslo hlásá : Oběť je oběť, a ne spoluviník 
a především vymýtit ty nechutné pomluvy vytvořené společností.

Máte zkušenost s některým z našich mýtů a chtěli byste svou anonymní výpovědí přispět k tištěné publikaci a ještě tak pomoct druhým ?